Bloglar

Bilim Fuarı İçin Tişört, Şapka, Branda, Kırlangıç, Davetiye

Bilim fuarları yaklaştıkça tüm okullarda bir arayış başlar. Gerek projeler gerekse işin sunum boyutuna yönelik telaşlar artar. Biz http://www.herokulalazim.com olarak okullarımıza bu konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bilim fuarları için okulların ihtiyaç duyduğu tişört, şapka, kırlangıç bayraklar, bilim şenliği branda yazıları, yaka kartları, bilim fuarı hatırası ürünler, roll up bannerlar, bilim fuarı afiş ve davetiyeleri vb. tüm ürünleri sitemizden bulabilirsiniz.

Özellikle bilim fuarı için tişörtlerimiz özel olarak ürettirilmiştir. Süblimasyon baskı ile hazırlanan tişörtlerimiz defalarca yıkansa dahi baskısı çıkmayacaktır. Şapkalar 1. kalite olup piyasadaki kötü şapkalardan oldukça farklıdır. Farkı bizimle yaşamak için sipariş verip kaliteyi görebilirsiniz.


0 Yorum Yap

Bloglar

11 Ocak 2017
Kapı Giydirme Uygulama Yönergesi

KAPI GİYDİRME VEYA FOLYO MALZEME UYGULMA YÖNERGESİ

1- Folyo malzemeler pürüzsüz yüzeylere yapışabilmektedir. Ahşap, alçı sıva, duralit, dekota vb. malzemelere sorunsuz yapıştırılabilir.

2- Yapıştıracağınız yüzeyi öncelikle toz vb. maddelerden arındırmak için temizleyiniz.

3- Kapıya yapıştırıyorsanız kapı kolunu tamamen sökünüz. Malzemeyi yapıştırdıktan sonra kapı kolunu takabilirsiniz.

4- Eğer bu işi ilk defa yapıyorsanız kapı yüzeyini ya da malzeme yüzeyini sprey türü malzemelerle iyice ıslatınız. (Bu, size hata yaptığınızda düzeltme imkanı sağlayacaktır. Su malzemenin yapışkanına zarar vermemektedir.)

5- Folyonun alt kağıdını bir miktar sıyırdıktan sonra üst başlarından tutup kapının köşelerine fazla gerdirmeden yapıştırınız.

6- Tahta silgisi vb. yumuşak bir malzemeyle yapışacak alan ile folyo malzeme arasında hava kabarcığı bırakmayacak şekilde üzerinden geçe geçe yapıştırma işlemini yapabilirsiniz.

7- Su kuruduğunda folyo malzeme yüzeye tamamen yapışmış olacaktır.

8- Kolaylıklar diler, ürününüzü güle güle kullanmanızı temenni ederiz.

0 Yorum Yap